O nas

Dlaczego stworzyliśmy dla państwa Fitness Club …no dlaczego ?

Odpowiedź jest prosta – chcemy spełnić nasze marzenia… chcemy uspokoić nasze sumienie… oczywiście nasze, ale nie tylko…

o-nas3W większości jesteśmy (tak jak myślimy i Państwo) pokoleniem przełomu. Z jednej strony przełomu wieków XX na XXI, a z drugiej strony przełomu sposobu myślenia i życia związanego ze zmianami dokonującymi się w naszym kraju i na świecie. Generalnie rzecz biorąc siedzimy, siedzimy i leżymy ściskając piloty od telewizorów opętani zmęczeniem, lenistwem i niemocą uczynienia czegokolwiek dla siebie i swojego zdrowia. Bezradnie patrzymy na centymetry, na kilogramy, które pokazuje waga. Aż wreszcie zdyszani nie jesteśmy w stanie wejść na drugie piętro, aby odebrać z laboratorium wyniki ukazujące kosmiczny cholesterol, bądź całkowicie wyczerpany i nieodporny organizm…

Dosyć!!! Musimy to przerwać!!! Ale niektórzy z nas kompletnie nie wiedzą jak!? Tutaj spróbujemy pomóc sobie nawzajem…

Praca – stres – wysiłek – pieniądze – pieniądze – stres – stres – praca to elementy, które powoli lecz morderczo eksploatują nasze zdrowie…


Jeżeli chcemy to powstrzymać, albo jeżeli chcemy dać organizmowi siłę, aby to wytrzymać to spróbujmy małymi krokami coś zrobić… a najlepiej te kroki skierować do naszego Cardio Clubu Olimpic.

Zanim wylądujemy u psychiatry lub psychologa… zanim spożyjemy niezliczoną ilość prochów z apteki – spróbujmy leku naturalnego… spróbujmy aktywności fizycznej i po prostu ruszmy d***.

Nasz klub to mały “ośrodek zdrowia” gdzie prostymi sposobami dzięki maszynom cardio oraz podstawowymi maszynami siłowymi, no i trochę przy pomocy sauny, poprawcie Państwo swoje zdrowie, swoją wydolność a na pewno zyskacie świetny humor. Liczymy na to, że zdobędziecie też nowe znajomości i nowych przyjaciół, a w przyszłości stworzymy zgraną paczkę uśmiechniętych ludzi.

o-nas1

Nasz klub to typowo osiedlowe przedsięwzięcie. Założyciele spółki Olimpic to w stu procentach kapitałowo i emocjonalnie rodowici wałbrzyszanie.
W naszym założeniu nie ważna jest marka dresów i butów. Nie ważne jest kto jaką dysponuje formą, ile potrafi przebiec kilometrów, w jakim czasie… Ile ma w pasie, ile waży… !

Dla nas najważniejsze jest, abyś opuścił fotel / kanapę… abyś porzucił stresy dnia codziennego i spróbował poprzez wysiłek sprawić, by endorfiny w Twoim organizmie znowu… albo częściej rozświetliły uśmiech na Twojej twarzy…